Didysis gimtadienio išpardavimas

Nuolaidos iki – 40 %  ▪️  Papildomos dovanos  ▪️  Šviežia kosmetika tiesiai iš laboratorijos

Nuo 25 Eur – Nemokamas pristatymas
Nuo 35 Eur – Lūpų balzamas dovanų
Nuo 45 Eur – Hialurono rūgšties serumas veidui dovanų
Dovanos nesumuojamos

Iki išpardavimo pabaigos liko:

VEIKSMINGI PRODUKTAI PLAUKAMS

ŠVARIŲ IR EFEKTYVIŲ SUDĖČIŲ PRODUKTAI ODAI

Vis dar nežinote ką pasirinkti? – Konsultacija nemokama!

Pardavėjas pasilieka teisę be atskiro ar išankstinio įspėjimo keisti pasiūlymo sąlygas. Taip pat šio išpardavimo metu, galioja nestandartinis pristatymo terminas. Darysime viską, kad užsakymai jus pasiektų greičiau, tačiau dėl didelio užsakymų skaičiaus, prekių išsiuntimo terminas gali užtrukti ir iki 14 dienų nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Jeigu užsakymo gavimas jums ypatingai skubus, prašome susisiekti su mumis prieš pateikiant užsakymą.

Monika
Kaukė daro visiškus stebuklus, labai taupiai ją naudoju, nes visapusiškai drėkina plaukus, po plovimo jų net šukuoti beveik nereikia - pirštais praskirstyti pakanka 🙌🏼 jei noriu intensyvensio drėkinimo (pvz jei jau plaukai pradėjo elektrintis, ar prieš tai buvau purškusi lako), išplaunu plaukus su šampūnu, paskirstau kaukę maždaug nuo vidurio iki galiukų ir apvyniojus rankšluosčiu pabūnu 30min. Tokiu metodu plaukai atrodo kaip po keratininio tiesinimo😌 Ir tikrai ne be reikalo, nes sudėtis - 🥰🥰🥰🥰, čia gausu įvairių naudingų plaukams aliejų (ricinos, arganų), proteinų ir žinoma sudėtyje nėra sulfatų bei parabenų❗️
Monika
Kamilė
Kondicionierius labai patiko, plaukai tikrai švelnesni ir mažiau veliasi ☺️ Įdegio putos tai kosmosas! Bijojau bandyti, bet rezultatas buvo wow! Serumas taip pat 10 balų.
Kamilė
Pirmiausia mane sužavėjo natūralios sudėtys. Jau keletą produktų išbandžiau, tikrai nuostabūs!
Karina
baltasMANO