Kaip viskas prasidėjo?

MANO kosmetika ilgalaikių natūralaus, bet veiksmingo produkto paieškų rezultatas. Įkūrėja Rūta, iki tol ne vienerius metus dirbusi natūralios kosmetikos rinkoje, pritaikė turimą patirtį bei žinias. Norėdama atgaivinti savo ir artimųjų plaukus, ji pradėjo gaminti analogų rinkoje neturinčius aliejų mišinius. Pirmieji mūsų klientai dar pamena, kaip aliejines kaukes pirko tiesiai iš rūpestingosios Rūtos rankų. Jos prisilietimas niekur nedingo ir vis dar yra juntamas kiekviename prekės ženklo žingsnyje ir – dabar jau šeimos verslo sprendime. Visos unikalios MANO formulės yra kuriamos ir gaminamos Marijampolėje įsteigtoje laboratorijoje, o asortimentas ir produktų gerbėjų ratas nuolat didėja. Sveiki prisijungę ir Jūs!

Kas mes?

Esame Lietuvoje įsikūrę kosmetikos gamintojai, besilaikantys nepriekaištingos kokybės standartų kiekviename kosmetikos gamybos proceso žingsnyje. Taigi, tiek sau, tiek partneriams, nuo žaliavų auginimo iki produkto pristatymo, keliame aukščiausius reikalavimus.

Kodėl MANO?

Kosmetika yra arčiausiai kūno ir netgi patenka į mūsų organizmą, – to niekada nepamirštame ir kuriame produktus, kurie verti pasitikėjimo, kurie Jums tokie patikimi, lyg būtumėte patys juos sukūrę (bet patikėję pagaminti patyrusiam draugui) MANO – artima kiekvienam. Tai Jūsų kasdienybės dalelė, kuriai patikėtos didžiausios viltys ir norai. Todėl ir MANO.

Kodėl rinktis mus?

  • MANO kosmetikoje naudojamos sudėtinės dalys yra išgautos iš natūralių ingredientų. Ką reiškia „išgautos“? Tai reiškia, kad laboratorijoje išgryninamos tam tikros augalo savybės, sukuriant tarsi geriausių atitinkamo augalo charakteristikų koncentratą.
  • MANO kosmetika yra draugiška gyvūnams. Ji ne tik jokiu būdu niekada nebus testuojama su gyvūnais, tačiau taip pat ir nenaudojame jokių gyvulinės kilmės ingredientų, o žaliavas renkamės iš aplinkai draugiškų ūkių.
  • MANO kosmetikoje nėra ir niekada nebus jokių slaptų, kenksmingų ingredientų, slepiamų po „komercinėmis paslaptimis“ įvardijamais ingredientais (pavyzdžiui, ingredientu „Parfum“). Viskas, kas mūsų pakuotėje – yra užrašyta ir ant jos.
  • MANO kosmetikoje kiekvienas ingredientas turi funkciją. Nededame nieko vardan rinkodaros, gražaus aprašymo, ar gražiai atrodančios sudėties. Viskas, ką naudojame yra tik tam, kad jums teiktų naudą ir, žinoma, tokiais kiekiais, kurie turi poveikį.
  • MANO kosmetikoje sujungiame gamtą ir mokslą. Tikime, jog žmogaus kurtos technologijos ir atradimų inovacijos bei viską suprantanti, tobulai išpildanti gamta pasiekia efektyviausią derinį veikiant išvien.  

Ko siekiame?

Siekiame, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę naudoti kokybišką, nekenksmingą, efektyvią kosmetiką, kuri nedaro žalos žmogaus odai ir organizmui, bei yra draugiška aplinkai.