Kosmetika, kuri tausoja ir puoselėja

 

„MANO“ formulės yra kuriamos remiantis moksliniais tyrimais, apjungiant tradicinius ir inovatyviausius natūralius ingredientus, kurių veiksmingumą išgrynina chemikų profesionalų kuriamos unikalios formulės privačioje laboratorijoje Lietuvoje, todėl produktai jus pasiekia per itin trumpą laiką, visada švieži, tiesiai iš laboratorijos.

Savo veiklą statome ant 3 pagrindinių vertybių: tausojantis natūralumas, puoselėjantis efektyvumas ir veiklos tvarumas. Todėl „MANO“ kosmetika skirta sąmoningam vartotojui, norinčiam ilgalaikių rezultatų puoselėjant savo natūralų grožį ir keliančiam aukščiausius reikalavimus savo kosmetikos gamintojui.

Mūsų istorija

„MANO“ istorija prasidėjo 2017 metais – tai ilgalaikių natūralių, bet itin veiksmingų produktų paieškų rezultatas. Ieškodama kokybiškų ir natūralių produktų sau, jų neradus, nusprendžiau tokius produktus sukurti pati. Turėdama darbo su kosmetika patirties, pritaikiau kosmetikos kūrimo žinias „MANO“ prekės ženklui ir po metų darbo laboratorijoje gimė pirmieji produktai, kuriuos išpopuliarino tik puikūs atsiliepimai ir rekomendacijos – iš lūpų į lūpas. O 2018 m. liepos 1d. viešai pristatėme ir „MANO prekės ženklą.

Prekės ženklo „MANO“ įkūrėja Rūta Gvazdaitienė

Jūsų odą ir plaukus tausojantis natūralumas

Nors Europos Sąjungoje kosmetikos rinka reglamentuojama itin griežtai, rinkoje vis dar yra daug leidžiamų ingredientų, kurie gali turėti neigiamo poveikio jūsų sveikatai ir grožiui naudojant ilgesnį laiką arba naudojant netinkamai suformuluotus produktus su perdėtai didelėmis jų koncentracijomis. Todėl visada atliekame papildomą ingredientų atranką.

Mūsų produktuose nerasite:

 • Sulfatų
 • Agresyvių ploviklių
 • Silikonų
 • Parabenų
 • Alkoholio
 • Sintetinių kvapiklių
 • Sintetinių dažiklių
 • Mineralinių aliejų
 • Mikroplastiko dalelių
 • Dirginančių konservantų
 • Perdėtai didelio konservantų kiekio

Mūsų produktuose sutiksite itin grynus augalinius ekstraktus ir inovatyvius aktyvius ingredientus išgautus iš augalo ar jo dalių. kurių poveikį įrodė moksliniai ir klinikiniai tyrimai.

Esame draugiški ne tik, jums, bet ir gyvūnams, visi ingredientai naudojami mūsų produktuose yra tik augalinės kilmės

 

Tvarumas

Turbūt jau pastebėjote, kad prie kiekvieno produkto rasite jo pakuotės tinkamo išrūšiavimo instrukciją? Savo veikloje nuolat ieškome galimybių kaip palikti kuo mažesnį įspaudą mūsų planetoje arba jį kompensuoti.

 • Ekologiški, sertifikuoti ingredientai – visada renkamės ekologiškus ingredientus, jeigu tik egzistuoja tokia galimybė ir visai nesvarbu kiek brangiau mums tai kainuos. Tokiu būdu remiame ekologinius ūkius, kurie atsakingai augina žaliavas ir svarbiausia – nenaudoja pesticidų, saugodami jus ir gamtą.
 • Ingredientai saugūs ne tik jums, bet ir aplinkai – egzistuoja nemažai ingredientų, kurių sudėtyje yra mikro plastiko, kuris per nuotekų sistemą patenka į vandenynus ir daro jiems didelę žalą. Mes sakome tvirtą NE tokiems ingredientams, todėl su mumis galite būti ramūs, kad padarote viską ką galite su savo pasirinkimais.
 • Kiek tik galime surasti sprendimų, renkamės naudoti biologiškai suyrančio plastiko pakuotes, kurios pagamintos iš augalinių polimerų, kurie pavyzdžiui išgauti iš cukranendrių. Tai aplinkoje visiškai suyranti per trumpą laiką pakuotė pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių.
 • Atsakingai tvarkome atliekas – visos gamyboje susidarančios atliekos, nors jų tikrai nedaug, yra perduodamos perdirbimui ar sutvarkymui atsakingoms įmonėms.
 • Siuntoms naudojame perdirbto kartono pakuotes – mums svarbu palaikyti žiedinės ekonomikos idėjas, nes tai tausoja gamtinius išteklius, kurių pasaulyje mažėja!
 • Siuntose nenaudojame plastiko – visiškai atsisakėme plastikinės lipnios juostos ir užpildų kurių sudėtyje yra plastiko.
 • Nuo 2022. spalio su partneriais hold.earth, sodiname medžius Lietuvoje esančiuose sklypuose (šiuo metu, tai 180 medžių per metus, bet bus daugiau, nes per laiką siekiame tapti CO2 neutralūs ir net tai pasiekus – nesustoti), kad visi galėtume mėgautis grynesniu oru.

Mūsų laboratorijos inovacijos

2018 m. sausį – pirmieji Lietuvoje plačiajai auditorijai pristatėme aliejinius serumus plaukams, kurie pasižymėjo savo grynumu ir ekologiškų ingredientų sąrašu, o jų teigiamą poveikį jau pirmojo naudojimo pajuto daugelis išbandžiusių.

2018 m. liepą – savo klientams pristatėme pirmąjį Lietuvoje sukurtą natūralų plaukų galiukų aliejų be silikonų, kurį vėliau patobulinome ir dabar didžiuojamės tobulu – Plaukų galiukų serumu nuo skilinėjimo 4-bonds.

2020 m. lapkritį išleidome unikalų rinkoje produktą plaukams, pasižymintį universaliomis saybėmis ir aktyvių ingredientų gausa, tai yra paprasčiau naudojama alternatyva aliejiniams serumams – Galvos odos serumą plaukų šaknų stimuliavimui Complex.12.

2021 m. rugpjūtį – išleidome pirmąsias Lietuvoje sukurtas savaiminio įdegio putos, vidutiniškai tamsias Effect HA+E, kurios vėliau pavirto pirmąją lietuviška savaiminio įdegio linija.

Nors kiti produktai savo funkcija nėra unikalūs, tačiau jie unikalūs savo formulėmis ir tuo, kad jie nuolat tobulinami pagal JŪSŲ poreikius, atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus ir asmenines žinutes, kurių sulaukiame kasdien bendraudami su jumis.