„MANO“ kosmetika ilgalaikių natūralaus, bet veiksmingo produkto paieškų rezultatas. Kosmetikos kūrėja ir prekės ženklo „MANO“ įkūrėja Rūta Gvazdaitienė, iki tol ne vienerius metus dirbusi natūralios kosmetikos rinkoje, pritaikė turimą patirtį bei žinias. Nors šiuo metu laboratorijoje dirba chemijos specialistai, o gamina technologai, jos prisilietimas niekur nedingo ir vis dar yra juntamas kiekvieno produkto kūrime. Visos unikalios „MANO“ formulės yra kuriamos ir gaminamos privačioje gamykloje, kurioje įsikūrusi ir laboratorija, o asortimentas ir produktų gerbėjų ratas nuolat didėja.  Sveiki prisijungę ir Jūs!

MANO laboratorijoje gimsta inovacijos!

2018 m. sausį – pirmieji Lietuvoje plačiajai auditorijai pristatėme aliejinius serumus plaukams.

2018 m. liepą – savo klientams pristatėme pirmąjį Lietuvoje sukurtą natūralų plaukų galiukų aliejų be silikonų, kurį vėliau patobulinome ir dabar didžiuojamės beveik tobulu, Atkuriančiu plaukų galiukų serumu.

2020 m. lapkritį išleidome unikalų rinkoje produktą plaukams, pasižymintį universaliomis saybėmis ir aktyvių ingredientų gausa, tai yra paprasčiau naudojama alternatyva aliejiniams serumams – plaukų šaknis stimuliuojantį kompleksą.

2021 m. rugpjūtį – išleidome pirmąsias Lietuvoje sukurtas savaiminio įdegio putas.

Nors kiti produktai savo funkcija nėra unikalūs, tačiau jie unikalūs savo formulėmis ir tuo, kad jie nuolat tobulinami pagal JŪSŲ poreikius, atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus ir asmenines žinutes, kurių sulaukiame kasdien ne po vieną.

Švarios sudėtys

Nors kosmetikos rinka reglamentuojama itin griežtai, dar yra daugybė ingredientų, kurie yra leistini, tačiau jų nenorėtumėte tepti ant savo odos ir plaukų. Todėl vedami savo vertybių ir įsitikinimų, neaukojame visiško produkto saugumo, vardan trumpalaikio poveikio. Mūsų produktuose nerasite:

 • Sulfatų
 • Aštrių ploviklių
 • Silikonų
 • Parabenų
 • Alkoholio
 • Sintetinių kvapiklių
 • Mineralinių aliejų

Vietoje to renkamės itin grynus augalinius ekstraktus ir aktyvius ingredientus išgautus iš augalų. kurių poveikį įrodė moksliniai ir klinikiniai tyrimai.

Esame draugiški ne tik, jums, bet ir gyvūnams, visi mūsų produktai tinkami veganams, išskyrus lūpų balzamus, kurių sudėtyje naudojamas bičių vaškas.

Tvarumas

Tvarumas – viena iš pagrindinių mūsų vertybių. Savo veikloje nuolat ieškome galimybių, kaip pagerinti gamybos procesus ir palikti kuo mažesnį įspaudą mūsų planetoje.

 • Ekologiški, sertifikuoti ingredientai – visada renkamės ekologiškus ingredientus, jeigu tik egzistuoja tokia galimybė ir visai nesvarbu kiek brangiau mums tai kainuos. Tokiu būdu remiame ekologinius ūkius, kurie atsakingai augina žaliavas ir svarbiausia – nenaudoja pesticidų, kurie per ilgą laiką gali paskatinti įvairius neigiamus pokyčius jūsų organizmuose.
 • Ingredientai saugūs ne tik jums, bet ir aplinkai – egzistuoja nemažai ingredientų, kurių sudėtyje yra mikro plastiko, kuris per nuotekų sistemą patenka į vandenynus ir daro jiems didelę žalą. Mes sakome tvirtą NE tokiems ingredientams, todėl su mumis galite būti ramūs, kad padarote viską ką galite su savo pasirinkimais.
 • Kiek tik galime surasti sprendimų, renkamės naudoti biologiškai suįrančio plastiko pakuotes, kurios pagamintos iš augalinių polimerų, kurie pavyzdžiui išgauti iš cukranendrių. Tai aplinkoje visiškai suįranti per trumpą laiką pakuotė pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių.
 • Atsakingai tvarkome atliekas – visos gamyboje susidarančios atliekos, nors jų tikrai nedaug, yra perduodamos perdirbimui ar sutvarkymui atsakingoms įmonėms.
 • Siuntoms naudojame perdirbto kartono pakuotes – mums svarbu palaikyti žiedinės ekonomikos idėjas, nes tai tausoja gamtinius išteklius, kurių pasaulyje mažėja!
 • Siuntose nenaudojame plastiko – visiškai atsisakėme plastikinės lipnios juostos ir užpildų kurių sudėtyje yra plastiko.

Nors dar yra kur tobulėti, naujos idėjos jau verda mūsų komandos mintyse ir širdyse. Kol kas dar trukdo tai, kad ekologiniai sprendimai kai kuriose srityje vis dar labai sunkiai prieinami, tačiau mūsų misija prisidėti prie proveržio, kuris paliestų daugiau kosmetikos rinkos dalyvių ir nuolat dirbame ties tuo. Todėl, laukite naujienų! O jei atstovaujate tvarias idėjas ar turite minčių, kaip galėtume tapti dar draugiškesni aplinkai, tuoj pat susisiekite su mumis per Facebook žinutes arba el. paštu: dovile@manoritualai.lt.

Kodėl MANO?

Kosmetika yra arčiausiai kūno ir netgi patenka į mūsų organizmą, – to niekada nepamirštame ir kuriame produktus, kurie verti pasitikėjimo, kurie Jums tokie patikimi, lyg būtumėte patys juos sukūrę (bet patikėję pagaminti patyrusiam draugui) MANO – artima kiekvienam. Tai Jūsų kasdienybės dalelė, kuriai patikėtos didžiausios viltys ir norai. 

 • MANO kosmetikoje naudojamos sudėtinės dalys yra išgautos iš natūralių ingredientų. Ką reiškia „išgautos“? Tai reiškia, kad laboratorijoje išgryninamos tam tikros augalo savybės, sukuriant tarsi geriausių atitinkamo augalo charakteristikų koncentratą.
 • MANO kosmetika yra draugiška gyvūnams. Ji ne tik jokiu būdu niekada nebus testuojama su gyvūnais, tačiau taip pat ir nenaudojame jokių gyvulinės kilmės ingredientų, o žaliavas renkamės iš aplinkai draugiškų ūkių.
 • MANO kosmetikoje nėra ir niekada nebus jokių slaptų, kenksmingų ingredientų, slepiamų po „komercinėmis paslaptimis“ įvardijamais ingredientais. Viskas, kas mūsų pakuotėje – yra užrašyta ir ant jos.
 • MANO kosmetikoje kiekvienas ingredientas turi funkciją. Nededame nieko vardan rinkodaros, gražaus aprašymo, ar gražiai atrodančios sudėties. Viskas, ką naudojame yra tik tam, kad jums teiktų naudą ir, žinoma, tokiais kiekiais, kurie turi poveikį.
 • MANO kosmetikoje sujungiame gamtą ir mokslą. Tikime, jog žmogaus kurtos technologijos ir atradimų inovacijos bei viską suprantanti, tobulai išpildanti gamta pasiekia efektyviausią derinį veikiant išvien.  

Siekiame, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę naudoti kokybišką, nekenksmingą, efektyvią ir daugeliui prieinamą kosmetiką.