1. Pristatymo įkainiai Lietuvoje:

Visiems užsakymams taikomas 1,90 € mokestis į paštomatus ir 2,90 € kurjerių tarnyba.

Užsakymai nuo 29,00 € pristatomi nemokamai į paštomatus, o nuo 50,00 € – kurjerių tarnyba nurodytu adresu.

2. Pristatymo įkainiai siunčiant į kitas ES valstybes:

Siuntos iki 500 g – 5,00 €

Siuntos nuo 500 g iki 1 kg – 7,00 €

Siuntos nuo 1 kg iki 2 kg – 12,00 €

Siuntiniai nuo 2 kg – 16,00 € už siuntą iki 2 kg ir + 2,36 € už kiekvieną pusę kilogramo.

Siuntos surenkamos antradienio ir ketvirtadienio rytais.  Todėl pateikus užsakymą pavyzdžiui ketvirtadienį ar penktadienį, jį išsiųsime antradienį.

3. Pristatymo įkainiai į kitas šalis:

Didžioji Britanija – 21,78 € už siuntą iki 500 g + 3,03 € už kiekvieną papildomą pusę kilogramo.*

Norvegija – 21,18 € už siuntą iki 500 g + 2,06 € už kiekvieną papildomą pusę kilogramo.*

JAV – 15,73 € už siuntą iki 500 g + 6,05 € už kiekvieną papildomą pusę kilogramo.*

* Siuntoms į šias valstybes gali būti taikomi papildomi muitinės mokesčiai, kuriuos pirkėjas pats moka vietinėms institucijoms.

Norint gauti užsakymą į šiame puslapyje neišvardintas valstybes, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@manoritualai.lt.

Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Marijampolėje

Adresą ir darbo laiką rasite šiame puslapyje: Kaip mus rasti?.  Prašome nevykti, kol nesulauksite pranešimo el. paštu, kad jūsų užsakymas yra paruoštas atsiėmimui.

4. Pristatymo terminai

Iki 12:00 valandos gavus apmokėjimą už užsakymą, jį išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Todėl pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 5 darbo dienų Lietuvoje.

Jeigu visų užsakytų prekių šiuo metu neturime sandėlyje, pasiliekame teisę Lietuvoje užsakymus pristatyti per 10 darbo dienų, o į kitas ES šalis – per 31 dieną, apie tai informavus pirkėją ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet grąžinsime visus  už užsakymą sumokėtus pinigus arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.

5. Neteisingai nurodyta informacija arba negalėjimas atsiimti siuntos

Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje bei siuntos atsiėmimą. Jeigu dėl pirkėjo siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti už pakartotinį išsiuntimą 2,50 Eur su PVM Lietuvoje arba 15,00 Eur užsienyje, net jei pirmą kartą užsakant pristatymas buvo nemokamas. Pirkėjui nesutinkant su šiomis sąlygomis, sulaukus užsakymo grąžinimo mums, už užsakymą sumokėti pinigai yra gražinami tik dalinai – išminusavus anksčiau nurodytą sumos dalį. Tai reikalinga dėl to, kad kai užsakymas yra grąžinamas mums, mes turime susimokėti ne tik siuntimo, bet ir tokį patį mokestį siuntų tarnyboms už grąžinimą, o siuntimo išlaidos kurias moka pirkėjas visais atvejais yra mažesnės, nes dalį jų kompensuojame mes, siekdami paskatinti produktų prieinamumą kuo platesnei visuomenės daliai.

6. Pasikartojantys užsakymai tuo pačiu adresu

Jeigu tas pats pirkėjas pateikia 2 ar daugiau užsakymų tuo pačiu pristatymo adresu, šie atskirai suformuoti užsakymai yra laikomi vienu užsakymu ir siunčiami viena siunta. Jeigu už pristatymą sumoje sumokamas dvigubas mokestis, nei tuo metu yra nurodyta pristatymo sąlygų nr. 1 punkte,  pinigai viršijantys vieno pristatymo standartinius įkainius yra grąžinami pirkėjui. Ši taisyklė negalioja pristatymui į kitas valstybes nei Lietuva.

Ši taisyklė gali būti taikoma be atskiro išankstinio įspėjimo. Ši taisyklė netaikoma, jei tarp užsakymų yra didesnis nei 2 darbo dienų skirtumas.  Ši taisyklė reikalinga, kad pristatymui naudojamos žaliavos būtų naudojamos tvariai, pervežėjams netektų dirbtinai padidintas krūvis, dėl kurio gali vėluoti kitų žmonių siuntos ir taip pat išvengtume piknaudžiavimų, jei užsakymas atitinka nemokamo pristatymo sąlygas.