Pristatymo įkainiai Lietuvoje:

Visiems užsakymams taikomas 2,49 € mokestis. Užsakymai nuo 30,00 € pristatomi nemokamai.

Pristatymo įkainiai siunčiant į kitas ES valstybes:

Siuntos iki 500 g – 5,00 €

Siuntos nuo 500 g iki 1 kg – 7,00 €

Siuntos nuo 1 kg iki 2 kg – 9,00 €

Siuntiniai nuo 2 kg – 20,17 € už siuntą iki 1 kg ir + 2,36 € už kiekvieną papildomą pilną ar nepilną kilogramą.

Pristatymo įkainiai į kitas šalis:

Didžioji Britanija – 21,34 € už siuntą iki 1 kg + 3,53 € už kiekvieną papildomą pilną ar nepilną kilogramą.*

Norvegija – 21,44 € už siuntą iki 1 kg + 2,06 € už kiekvieną papildomą pilną ar nepilną kilogramą.*

JAV – 21,25 € už siuntą iki 1 kg + 8,22 € už kiekvieną papildomą pilną ar nepilną kilogramą.*

* Siuntoms į šias valstybes gali būti taikomi papildomi muitinės mokesčiai, kuriuos pirkėjas pats moka vietinėms institucijoms.

Pristatymo terminai

Iki 12:00 valandos gavus apmokėjimą už užsakymą, jį išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Todėl pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 5 darbo dienų Lietuvoje.

Jeigu visų užsakytų prekių šiuo metu neturime sandėlyje, pasiliekame teisę Lietuvoje užsakymus pristatyti per 10 darbo dienų, o į kitas ES šalis – per 31 dieną, apie tai informavus pirkėją ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet grąžinsime visus  už užsakymą sumokėtus pinigus arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.

Neteisingai nurodyta informacija arba negalėjimas atsiimti siuntos

Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje bei siuntos atsiėmimą. Jeigu dėl pirkėjo siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti už pakartotinį išsiuntimą 2,50 Eur su PVM Lietuvoje arba 15,00 Eur užsienyje, net jei pirmą kartą užsakant pristatymas buvo nemokamas. Pirkėjui nesutinkant su šiomis sąlygomis, sulaukus užsakymo grąžinimo mums, už užsakymą sumokėti pinigai yra gražinami tik dalinai – išminusavus anksčiau nurodytą sumos dalį. Tai reikalinga dėl to, kad kai užsakymas yra grąžinamas mums, mes turime susimokėti ne tik siuntimo, bet ir tokį patį mokestį siuntų tarnyboms už grąžinimą, o siuntimo išlaidos kurias moka pirkėjas visais atvejais yra mažesnės, nes dalį jų kompensuojame mes, siekdami paskatinti produktų prieinamumą kuo platesnei visuomenės daliai.