Jei Jūsų užsakymas yra išsiųstas ir norite sužinoti, kur jis šiuo metu yra, siuntos kodo ieškokite savo el. pašto dėžutėje, laiške pavadinimu „MANOritualai.lt: Jūsų užsakymas išsiųstas!”. Jeigu nesulaukiate savo užsakymo, prašome kreiptis į mus praėjus 5 darbo dienoms po užsakymo išsiuntimo – tai yra maksimalus standartinis pristatymo terminas Lietuvoje.

Dėmesio: lauke esant žemoms temperatūroms, kai kurių kosmetikos produktų savybės gali nežymiai pakisti. Rekomenduojamos temperatūrų ribos kosmetikos produkto laikymui yra nuo +5 iki +25 °C. Todėl užsakant produktus lauke esant žemesnei nei 0 °C temperatūrai, pirkėjas prisiima su tuo susijusią riziką. Prašome į tai atsižvelgti renkantis pristatymo būdą ir raginame įvertinti, kaip greitai sugebėsite atsiimti užsakymą.

Užsakymai nuo 30,00 Eur Lietuvoje pristatomi nemokamai.

Standartiniai pristatymo įkainiai Lietuvoje:

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių (3-5 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams taikomas 2,49 Eur mokestis.

Atsiėmimas Omniva paštomate (1-3 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 2,49 Eur mokestis.

Atsiėmimas LP Express savitarnos terminale (1-3 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 2,49 Eur mokestis.

Pristatymas į namus kurjerių tarnyba (1-3 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 2,99 Eur mokestis.

Pristatymas į kitas Europos sąjungos šalis

Siuntų pristatymas į šias ES valstybes kainuoja 14,90 Eur: Latvija, Estija, Lenkija, Suomija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Olandija, Slovakija, Vokietija, Austrija, Danija, Vengrija, Prancūzija, Airija, Slovėnija, Švedija, Italija, Portugalija, Ispanija, Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija.

Į sąraše nepaminėtas valstybes – 100 Eur.

Pristatymo terminai

Iki 12:00 valandos gavus apmokėjimą už užsakymą, jį išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Todėl pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 5 darbo dienų Lietuvoje ir nuo 1 iki 4 savaičių į kitas ES šalis.

Jeigu visų užsakytų prekių šiuo metu neturime sandėlyje, pasiliekame teisę Lietuvoje užsakymus pristatyti per 10 darbo dienų, o į kitas ES šalis – per 31 dieną, apie tai informavus pirkėją ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet grąžinsime visus  už užsakymą sumokėtus pinigus arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.

Siuntos atsiėmimas iš siuntų tarnybų

Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje. Jeigu dėl pirkėjo klaidos, siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti išlaidas, susidariusias už siuntos grąžinimą ir pakartotinį išsiuntimą, pirkėjo nurodytu adresu arba pageidaujant, pirkėjui yra grąžinama už užsakymą sumokėta pinigų sumą išminusavus siuntimo ir siuntos grąžinimo išlaidas.