Pristatymo kaina automatiškai paskaičiuojama vykdant užsakymą ir pritaikoma atsižvelgiant į užsakomų prekių svorį. Norėdami sužinoti tikslią užsakomų prekių pristatymo kainą, sudėkite norimas prekes į savo krepšelį ir apsilankykite krepšelio puslapyje.  Krepšelio skaičiavimo dalyje paspauskite Skaičiuoti pristatymą, pasirinkite pristatymo vietovę ir spauskite Atnaujinti galutinę sumą.

Užsakymai nuo 21,00 Eur Lietuvoje pristatomi nemokamai (išskyrus pristatymą į namus kurjerių tarnyba).

Dėmesio: visą gruodį, dėl švenčių, pristatymas gali užtrukti ilgiau. Mes visada jūsų užsakymą išsiųsime vėliausiai sekančią darbo dieną po jūsų apmokėjimo, bet dėl pristatymo greičio atsakomybės prisiimti negalime. Todėl visiems rekomenduojame nedelsti ir užsakyti kaip įmanoma anksčiau.

Standartiniai pristatymo įkainiai Lietuvoje:

Pristatyms į Lietuvos pašto skyrių (2-5 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams taikomas 1,90 Eur mokestis.

Atsiėmimas Omniva paštomate (1-3 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 1,90 Eur mokestis.

Atsiėmimas LP Express savitarnos terminale (1-3 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 1,90 Eur mokestis.

Pristatymas į namus kurjerių tarnyba (1-3 darbo dienos)

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 2,50 Eur mokestis.

Atsiėmimas mūsų biure

Atsiimti vietoje prašome tik gavus patvirtinimą, kad jūsų užsakymas yra paruoštas ir iš anksto suderinus laiką. Tai padaryti galite adresu: Kosmonautų G. 14A-2, Marijampolė (Tose pačiose patalpose kur įsikūrusi kraujo laboratorija Antėja, įėjus vidun iškart matysite stiklines duris su užrašu Kosmetikos laboratorija, ten ir eikite).

Pristatymas į kitas Europos sąjungos šalis

  • Visiems užsakymams iki 30 kg taikomas 7,00 Eur mokestis.

Pristatymo terminai

Iki 12:00 valandos gavus apmokėjimą už užsakymą, jį išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną. Todėl pristatymas gali užtrukti nuo 1 iki 5 darbo dienų Lietuvoje ir nuo 1 iki 2 savaičių į kitas ES šalis.

Jeigu visų užsakytų prekių šiuo metu neturime sandėlyje, pasiliekame teisę Lietuvoje užsakymus pristatyti per 10 darbo dienų, o į kitas ES šalis – per 31 dieną, apie tai informavus pirkėją ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Jeigu užsakymų negalime pristatyti per nurodytus terminus ir jei pirkėjas nesutinka laukti ilgiau, tuomet grąžinsime visus  už užsakymą sumokėtus pinigus arba esant pirkėjo pageidavimui, pakeisime prekes kitomis.

Siuntos atsiėmimas iš siuntų tarnybų

Pirkėjas yra pats atsakingas, už teisingų duomenų nurodymą užsakymo formoje. Jeigu dėl pirkėjo klaidos, siunta yra neatsiimama ir grąžinama mums, pirkėjas turi sumokėti išlaidas, susidariusias už siuntos grąžinimą ir pakartotinį išsiuntimą, pirkėjo nurodytu adresu arba pageidaujant, pirkėjui yra grąžinama už užsakymą sumokėta pinigų sumą išminusavus siuntimo ir siuntos grąžinimo išlaidas.