Savo klientams siekiame suteikti tik aukščiausio lygio paslaugas, vengiame klaidų ir visos mūsų parduodamos prekės yra kokybiškos ir tinkamos naudoti.  Įvykus nesusipratimui ir įsivėlus žmogiškai klaidai siūlome šių klaidų sprendimus.

Prekių grąžinimo taisyklės:

 1. Prekės gali būti grąžinamos dėl šių priežasčių:
  1. Gavote ne tą prekę, kurią užsakėte;
  2. Gavote apgadintą prekę;
  3. Gavote prekę netinkamą naudojimui.
 2. Atsiradus vienai iš aukščiau išvardintų priežasčių, prekė keičiama identiška, tinkamos kokybės preke, o neturint kuo pakeisti, grąžinama visa už prekes sumokėta suma.
 3. Visas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu ar keitimu dėl aukščiau išvardintų priežasčių, apmoka pardavėjas.
 4. Pirkėjas prekę grąžinti gali pristatęs ją pardavėjo buveinės adresu.
 5. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir nepradarytos, neišpakuotos ir nenaudotos (nebent buvo pažeista pakuotė ar prekė pasirodė netinkama naudojimui).
 6. Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos arba grąžinimo priežastis nėra pakankamai svari.
 7. Prekė pakeičiama arba už ją grąžinami pinigai per 14 dienų, nuo prašymo pakeisti arba gražinti už prekę sumokėtus pinigus, užpildymo dienos.
 8. Jeigu norite pakeisti arba grąžinti prekę dėl kitų priežasčių, prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Tokiu atveju, prekė neturėtų būti atidaryta pakuote, apgadinta ar praradusi savo prekinę išvaizdą. Dėl prekės grąžinimo ar keitimo, neišvardintais atvejais, galutinį sprendimą priima pardavėjas, o visas su grąžinimu ar keitimu susijusias transportavimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 9. Jeigu produktai grąžinami ne dėl pardavėjo kaltės, tokiu atveju pristatymo išlaidas padengia pirkėjas, pagal standartinius tarifus nurodytus šiame puslapyje: Pristatymo sąlygos, net jei ir buvo pritaikytas nemokamas siuntimas.
 10. Visais atvejais, prekės grąžinamos gali būti praėjus ne daugiau nei 1 mėnesiui po jų įsigijimo.

Norėdami grąžinti prekę, prašome susisiekti el. paštu: info@MANOritualai.lt ir pateikti kuo daugiau informacijos.