LOJALUMO PROGRAMA

Džiaugiamės, kai pamilstate mūsų produktus, kai matote jų poveikį ir kai sakote apie juos gražius žodžius. Esame jums dėkingi už draugystę, tad norime, kad ne tik produktų naudojimas, bet ir kiekvienas apsipirkimas MANO elektroninėje parduotuvėje Jums keltų nuotaiką! Kviečiame pasinaudoti lojalumo programa. Ši programa leidžia keliais skirtingai būdais kaupti lojalumo taškus ir jais padengti net iki 50 % pirkinių vertės

Lojalumo programa gali naudotis tik registruoti www.MANOritualai.lt svetainės nariai! Užsiregistruoti galima arba pirkimo metu, uždėjus varnelę ant laukelio “Sukurti paskyrą?”, arba čia: registracija.

1. Užsiregistruodami iš karto gausite 20 taškų!
2. Apsipirkdami šioje parduotuvėje gausite 1 tašką už kiekvieną išleistą 1 eurą! Pasiekus 50 Eur ribą – papildomus 20 taškų, o pasiekus 100 Eur ribą – papildomus 40 taškų! Taškų negausite tik už tą užsakymą, kurį apmokant panaudosite sukauptus taškus ar nuolaidos kuponą. Lojalumo taškai neskiriami tik produktams, kuriems jau yra taikoma nuolaida.
3. Parašydami atsiliepimą apie įsigytą produktą. 1 atsiliepimas – 20 taškų!
4. Per savo gimtadienį dovanų gausite net 40 taškų! Nepamirškite nurodyti savo gimimo datos prisijungus prie paskyros ir pasirinkus punktą VARTOTOJO INFORMACIJA.

1 taškas vertas 0,05 Eur
20 taškų verti 1 Eur
100 taškų verti 5 Eur
ir t.t.

Lojalumo taškams panaudoti turėsite net 100 dienų.

Sužinoti šią ir susijusią informaciją galite savo paskyroje, pasirinkę punktą LOJALUMO TAŠKAI. Šią informaciją gali matyti tik registruoti nariai.