Kurdami kosmetiką, galvojame ne tik apie produkto draugiškumą jos vartotojui, bet ir kaip galime padėti aplinkai. Neskaitant atliekų rūšiavimo, antrinio vartojimo ir kitų ekologinių sprendimų savo veikloje, galvojame, kaip dar galime prisidėti prie geresnės ateities. Jausdami, kad tai labai arti mūsų širdies, nusprendėme padėti patiems silpniausiems, mūsų keturkojams draugams, kurie suteikia daug puikių akimirkų ir kurie negali patys paprašyti pagalbos, kai jiems jos reikia, tad už juos atsakingi esame mes, žmonės.

Pastebime, kiek daug kosmetikos gamintojų pirmoje vietoje skelbia, kad jų kosmetika nėra išbandyta su gyvūnais. Tačiau reikėtų prisiminti, kad nuo 2013 m. visose Europos Sąjungos šalyse yra draudžiama prekiauti kosmetika, kuri išskirti. Kiekvienas gyvūnas turi prigimtinę teisę į laisvę ir galimybę gyventi tokiomis sąlygomis, kokios jam yra natūralios.

Vis dar matydami daug neteisybės, išnaudojimo ir kitų negražių poelgių su silpnesniais mūsų planetos gyventojais, skiriame dalį pajamų nuo pardavimų, siekiant pagerinti gyvūnų gyvenimo sąlygas.

Projekto pradžia: 2019-01-01 yra bandoma su gyvūnais. Šiandien tai yra norma, kurios mūsų nuomone, nereikėtų ypatingai
Skiriama suma: ne mažiau nei 1 % nuo apyvartos

Visus atnaujinimus ir kaip mums sekasi, galėsite rasti šiame puslapyje.

2019-01-16 – pradedame ieškoti organizacijos, kuriai pirmoji mūsų parama būtų labiausiai reikalinga.
2019-03-06 – 300 € paremta organizacija VšĮ „Tušti narvai“, kuri siekia geresnių sąlygų narvuose laikomiems gyvūnams ir draudimo žudyti gyvūnus dėl kailio.
2019-10-26 – Daugiau nei 300 € vertės materialiais produktais (80 kg kokybiško sauso maisto ir 32 kg konservuoto maisto) paremta organizacija „Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacija“, kurios savanoriai kasdien pasiaukojančiai rūpinasi tais, kuriems pagalbos labiausiai reikia. Taip pat dėkojame prie paramos prisidėjus įmonę UAB Zootaip.