Kurdami natūralią kosmetiką, galvojame ne tik apie produkto draugiškumą jos vartotojui, bet ir kaip galime padėti aplinkai. Neskaitant atliekų rūšiavimo, perdirbtų produktų naudojimo ir kitų ekologinių sprendimų savo veikloje, galvojame, kaip dar galime prisidėti prie geresnės ateities. Dėl to nusprendėme padėti patiems silpniausiems, mūsų draugams, kurie mums suteikia daug puikių akimirkų ir kurie negali patys paprašyti pagalbos, kai jiems jos reikia, o jiems jos reikia nerečiau nei mums.

Pastebime, kad daug kosmetikos gamintojų pažymi, kad jų kosmetika nėra išbandyta su gyvūnais. Tačiau reikėtų prisiminti, kad nuo 2013 m. visose Europos Sąjungos šalyse yra draudžiama prekiauti kosmetika, kuri yra bandoma su gyvūnais. Šiandien tai jau yra norma, kurios mūsų nuomone, nereikėtų išskirti, nes kiekvienas gyvūnas turi turėti prigimtinę teisę į laisvę ir tokias sąlygas gyventi, kokios jam yra natūralios. Taip pat nė vienam žmogui nėra suteikta teisė apriboti kito gyvūno laisvę.

Vis dar matydami daug neteisybės, išnaudojimo ir kitų negražių poelgių su silpnesniais mūsų planetos gyventojais, nusprendėme skirti dalį pajamų nuo pardavimų, siekiant pagerinti gyvūnų gyvenimo sąlygas.

Projekto pradžia: 2018-10-01
Skiriama suma: ne mažiau nei 1% nuo apyvartos

Visus atnaujinimus ir kaip mums sekasi, galėsite rasti šiame puslapyje.

2019-01-16 – pradedame ieškoti organizacijos, kuriai pirmoji mūsų parama būtų labiausiai reikalinga.
2019-03-06 – 300€ paremta organizacija VšĮ „Tušti narvai“, kuri siekia geresnių sąlygų narvuose laikomiems gyvūnams ir draudimo žudyti gyvūnus dėl kailio.
2019-10-26 – Daugiau nei 300€ vertės materialiais produktais (80kg kokybiško sauso maisto ir 32kg konservuoto maisto) paremta organizacija „Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacija“, kurios savanoriai kasdien pasiaukojančiai rūpinasi tais, kuriems pagalbos labiausiai reikia. Taip pat dėkojame prie paramos prisidėjus įmonę UAB Zootaip.