Kaip užsiauginti ilgus plaukus?

Eiti prie rekomenduojamų produktų

Plaukų ilgį ribojantys veiksniai

1. Natūralus plaukų augimo ciklas – jeigu jūsų plaukai nėra pažeisti, plaukų galiukai sveiki ir neskilinėja, tuomet galite pabandyti prailginti natūralų plaukų augimo ciklą.

2. Plaukų pažeidimai – jei jūsų plaukai yra pažeisti, plaukų galiukai trupa ar skilinėja ir juos nuolat reikia nukirpti, tuomet jums reikės visiškai kitokių priemonių.

Noriu iš karto pereiti prie rekomenduojamų produktų

Plaukų augimo ciklas

Plaukų augimo ciklą sudaro 4 fazės:

  1. Augimo fazė – anagen – trunka nuo 2 iki 6 metų, tuo metu plaukai auga. Nuo augimo fazės trukmės priklauso žmogaus plaukų ilgis. Štai, kodėl vieni turi liemenį siekiančius ilgus plaukus, o kiti – vos pasiekia pečių ilgį.
  2. Perėjimo į iškritimą fazė – catagen. Ji tęsiasi apie 2-3 savaites, ir jos metu plaukas nustoja augti, degeneruoja, plauko folikulas susitraukia.
  3. Poilsio fazė – telogen. Jos metu plaukas jau yra visiškai neaktyvus, atsiskyręs nuo folikulo po truputi išstumiamas lauk. Iki naujo plauko prasikalimo paprastai ši fazė trunka apie 3-6 mėnesius.
  4. Iškritimo fazė – egzogenas (kartais neišskiriama atskirai, o įvardinama kaip telogeno fazės dalis). Kuomet plaukas išstumiamas iš folikulo ir pakeičiamas naujai išaugusiu plauku.

Mūsų sudarytas plaukų priežiūros rinkinys skirtas kiek *įmanoma prailginti augimo fazę.
*plaukų augimo fazę gali veikti ir genetiniai veiksniai, mityba ir gyvenimo būdas, todėl jei šiuo metu jūsų plaukų augimo fazė trunka 2 metus, nebūtinai yra įmanoma pasiekti 6 metų augimo fazės trukmę pakeitus tik plaukų priežiūros rutiną. Taip pat siekiant pozityvių pokyčių, būtina tokios rutinos laikytis kuo ilgesnį laiko tarpą.

Pažeisti plaukai

Plaukus pažeidimo priežastys gali būti įvairios – plaukų dažymas, formavimas plaukus kaitinant, aštrūs plovikliai plaukų priežiūros priemonėse, neišplaunami produktų likučiai (build-up efektas), ilgas buvimas saulėje ir t.t.


Mūsų sudarytas rinkinys pažeistiems plaukams yra skirtas apsaugoti ir atstatyti plaukus. Siekiant geriausio rezultato būtina vengti veiksnių keliančių žalą plaukų sveikatai – priemonių su silikonais, aštriais plovikliais, plaukų formavimo naudojant karštus prietaisus.

 

Rinkiniai subalansuoti prailginti plaukų augimo ciklą

PAŽEISTIEMS PLAUKAMS

SVEIKIEMS PLAUKAMS

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis individualiai konsultacijai

Mūsų rekomenduojami sprendimai pagrįsti ilgalaikio naudojimo rezultatais. Norint prailginti plaukų augimo ciklą, reikalinga tinkama plaukų priežiūros rutina truksianti mažiausiai 6 mėnesius, o optimaliems rezultatams pasiekti – 12 mėnesių. Pasirinkus mūsų plaukų priežiūros priemones, svarbu atkreipti dėmesį ir į kitas plaukų priežiūros priemones, kurias naudojate – ar jose nėra ingredientų ilgainiui galinčių turėti neigiamą poveikį. O esant galimybei, naudokite mūsų šampūną ir kondicionierių pagal savo plaukų tipą.

Dėl individualių konsultacijų prašome susisiekti su mumis.

Esame lietuviškos, natūralios kosmetikos gamintojai. Jau 6 metus specializuojamės plaukų priežiūroje pasitelkiant pažangią natūralios kosmetikos filosofiją ir galime didžiuotis turbūt geriausiai vertinamais natūraliais plaukų priežiūros produktais Lietuvoje. Per šiuos metus tapome vienu labiausiai rekomenduojamų kosmetikos prekių ženklų su beveik 40,000 siekiančia klientų bendruomene. Plačiau skaitykite puslapyje – apie mus.