Kosmetikos laboratorija, MB e.komercijos modelio diegimas

Kosmetikos laboratorija, MB nuo 2022 metų įgyvendina projektą, kurio metu planuojama sukurti elektroninę parduotuvę.

Projekto tikslas – sukurti  elektroninių pardavimų kanalą (elektroninę parduotuvę, kurioje informacija būtų pateikta patraukliai, lengvai suprantamai ir mažiausiai dvejomis kalbomis, siekiant pasiekti naujas auditorijas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio valstybėse ir padidinti įmonės produktų paklausą.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Projekto vykdymo pradžia 2022-02-17 d.

 

Naujų dizainų kūrimas prisidės prie produktų prieinamumo įvairioms klientų grupėms

Ketvirtus metus veikianti MB „Kosmetikos laboratorija“ ir Marijampolėje įsikūrusi kosmetikos gamintoja, besilaikanti nepriekaištingos kokybės standartų kiekviename kosmetikos gamybos proceso žingsnyje.

Įmonė klientams pristato MANO prekinio ženklo kosmetiką – plaukams, veidui, vaikams.

Įgyvendinamas projektas „Kosmetikos laboratorija, MB gaminių dizaino kūrimas” (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0057) yra būtinas įmonės ir jos produkcijos žinomumo stiprinimui tarptautiniu, bei vietinės rinkos mastu. Dailesni, naujesni, akiai patrauklesni produktų dizainai leis pritraukti naujus klientus, bus pritaikyti socialiai pažeidžiamų žmonių grupei.

Projekto įgyvendinimas daro svarbią įtaką Lietuvos chemijos pramonei, susijusių su įmonės veikla tiekėjų veiklos apimtims, produktyvumui, konkurencingumo didėjimui. Be ES fondų finansavimo pilnos apimties projekto įgyvendinimas nebūtų įmanomas, jis būtų prastesnės kokybės ir truktų ilgiau.

Bendra projekto išlaidų suma 34 700 Eur, iš kurių 26 025 Eur bus skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, likusia dalimi įmonė prisidės savo lėšomis.