Kaip išsirinkti geros sudėties kosmetiką?

Ne paslaptis, kad kosmetikos produktų etiketės gali dalyti skambiausius pažadus, tačiau tikrieji rezultatai priklauso tik nuo juose esančių ingredientų.  

Savaime suprantama, kad norint greitų rezultatų žmogus renkasi priemones pagal tai, kokį efektą jos žada. Tačiau pamirštama, jog natūralūs procesai visuomet vyksta savu tempu, o dažnai greitasis efektas – ne tik trumpalaikis, bet ir ilgainiui nepalankus natūraliam odos ar plaukų atsinaujinimui.

MANO laboratorijoje kuriame kitokį produktų veikimo principą – tokį, kuris sukuria efektą iš karto, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje visiškai nežaloja plauko, kadangi yra sukurtas geriausiai su organizmu suderinamų ingredientų pagrindu. Norime, jog mūsų klientai neturėtų aukoti plaukų sveikatos, tačiau ir matomo rezultato neturėtų laukti ilgai – ekspertų atrinkti patys efektyviausi veikliųjų medžiagų deriniai.  

Dalijamės tuo, ko atsisakėme MANO kosmetikos kūrime ir ko mūsų požiūriu produktuose nereikia, kad jie neštų ilgalaikius rezultatus:

  • Sulfatai – tai labai stiprūs plovikliai, naudojami jau nuo pirmųjų šampūnų formulių, sukurtų dar XIX a. pradžioje! Mes manome, kad laikas judėti pirmyn, todėl siekdami išlaikyti sveiką galvos odos sebumo lygį, kad plaukai natūraliai būtų sudrėkinti ir apsaugoti, sulfatų atsisakome ir sudėčių formulėse naudojame naujesnes, pažangias alternatyvas.

 

  • Silikonai – apgaubia plauką drėgmei atspariu sluoksniu. Dėl elektromagnetinio krūvio silikonai pritraukia nešvarumus, kuriuos su pačiais silikonais iš plaukų išplauti reikia išties agresyvių ploviklių. Taip įsisuka užburtas ratas, kai plaukų švarai užtikrinti raikalingi stiprūs plovikliai, kurie sausina odą ir plaukus, o tuomet vėl tepame greitai žvilgėjimo suteikiančias priemones su silikonais. Tai neatitinka MANO tikslo plaukus prižiūrėti švelniai, tad silikonų mūsų plaukų priežiūros priemonėse nėra.  

 

  • Konservantai – į kosmetiką dedami tam, kad prailgintų produkto galiojimo laiką. Tai yra būtina užtikrinant produkto mikrobiologinę saugą, kitaip bet kokia kosmetinė priemonė per labai trumpą laiką taps nebetinkama naudoti. Tačiau dažnai formuluojant kosmetikos gaminius nėra skiriama pakankamai dėmesio parinkti tokius konservantus, kurie savo darbą atliktų mažiausiomis koncentracijomis ir mažiausiai trikdant organizmą. MANO kosmetikos gamyboje ieškome geriausių sprendimų (kurie nebūtinai būna paprasti ir pigūs) – renkamės natūralioje kosmetikoje leistinas, prabangias konservantų alternatyvas, kurios nedirgina odos, bet užtikrina, kad mūsų klientai būtų absoliučiai ramūs dėl to, kuo puoselėja savo kūną.  

 

  • Alkoholis – naudojamas kaip tirpiklis kosmetikos priemonių gamyboje. Kurdami odos ir plaukų drėgmę balansuojančias kosmetikos formules, alkoholio savo ingredientų sąraše atsisakome ir keičiame odai draugiškomis alternatyvomis. 

 

  • Sintetiniai kvapikliai – dedami į kosmetiką dėl malonaus kvapo, tačiau MANO kosmetikos vartotojui sensorinį malonumą kuriame tik natūraliais aliejais ir ekstraktais bei minimaliais jų kiekiais. Kai kurie produktai specialiai net nėra kvepinami, kadangi turi malonų aromatą dėl kosmetikoje esančių sudėtinių dalių. Pavyzdžiui, balansuojančiame šampūne esantys antibakteriniai eteriniai aliejai naudojami dėl galvos odos sveikatos, tačiau turi ir gaivų, kvapnų aromatą, o hialurono serumo sudėtyje esantys jūros dumbliai skleidžia malonų, karamelę primenantį kvapą.

 

  • Mineralinis aliejus – pigus naftos produktas, kuris padengia odą nekvėpuojančiu sluoksniu. Neatsinaujinančių naftos išteklių naudojimas nesutampa su mūsų esmine vertybe – tvarumu, tad naftos pagrindo ingredientų nenaudojame, juos keičiame natūraliais augalų aliejais, kurie išgaunami iš atsinaujinančių šaltinių. Natūralūs aliejai yra žavi savo švelnumu, aromatais ir geriausiu biologiniu suderinamumu su žmogaus oda.

 

  • Dažikliai – skirti pagerinti kosmetikos vizualinį įspūdį, MANO kosmetikoje nėra naudojami, nes naudojant natūralius, organiškus ingredientus, papildomai maskuoti priemonių spalvos neprireikia. Mūsų tekstūros natūraliai yra estetiškai malonios: skaidrios, baltos arba sodrių aliejų spalvų.  

Atkreipdami dėmesį į ingredientų sąrašą ir žinodami, kokios sudėtinės dalys yra vengtinos, galime lengvai atskirti, kurie produktai yra vertingi ir sveiki plauko struktūrai. Linkime pažinti savo naudojamas kosmetikos priemones ir pasirinkti teisingai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *