Ricinos aliejus

Ricinos aliejus – natūrali plaukų ir odos priežiūros priemonė

Ricinos aliejus yra išgaunamas spaudžiant ricinmedžio sėklas. Jis yra blyškiai gelsvos spalvos ir jame yra gausu antioksidantų. Grožio ekspertai visame pasaulyje dažnai rekomenduoja ricinos aliejų įvairioms plaukų ir odos priežiūros procedūroms. 

Kai kurių atliktų tyrimų rezultatuose taip pat yra minima, jog ricinos aliejus gali turėti didžiulį teigiamą poveikį sergant atopiniu dermatitu, psoriaze, egzema ir autoimuninėmis odos ligomis, pažeidžiančiomis odą ir įtakojančiomis jos dirginimą. Dėka savo maitinančių ir gydomųjų savybių ricinos aliejus suteiks jūsų odai ir plaukams norimą žvilgesnį ir jaunatviškumą.

Skaityti plačiau

Simondsijų jojoba aliejus

Simondsijų (jojoba) aliejus – skystas vaškas, itin vertingas plaukams ir odai

Jojoba (lot. „Simmondsia chinensis“ arba kininė simondsija) yra dykumų augalas, aptinkamas Š. Amerikos dykumose, kitaip dar vadinamas laukiniu lazdynu. Iš jojobos augalo sėklų spaudžiamas aliejus, kuris yra panašus į skystą vašką ir pasižymi ypatingomis savybėmis.

Jojoba yra pakankamai švelnus, kad jį būtų galima naudoti kaip bazinį aliejų, maišant su kitais aliejais. Jis taip pat gali būti naudojamas ir vienas. Šiandien daugybė žmonių jojoba (simondsijų) aliejų naudoja savo plaukų ir odos priežiūrai. Ir tam yra daugybė svarių priežasčių.

Egzistuoja daugybė faktinių įrodymų, kad natūralus ir grynas jojoba aliejus gali apsaugoti galvos odą, reguliuoti riebalų gamybą, išspręsti išsausėjančių plaukų problemą, gydyti aknę, sausą odą ir spręsti kitas plaukų ir odos problemas. Todėl siūlome skaityti toliau ir sužinoti, kuo jojoba aliejus gali būti naudingas jūsų plaukų ir odos priežiūrai.

Skaityti plačiau

Argano riešutų aliejus

Argano riešutų aliejus – maistas jūsų plaukams ir odai

Argano riešutų aliejus, dažnai vadinamas „skystu auksu“ – tai natūralus produktas, išgaunamas iš pietvakarių Maroke paplitusio argano medžio riešutų. Šis aliejus savo sudėtyje turi labai daug naudingųjų medžiagų, tarp kurių yra sočiosios riebalų rūgštys, vitaminas E, skvalenas ir antioksidantai. Dėl šių argano riešutų aliejuje esančių medžiagų jis pasižymi ypač dideliu teigiamu poveikiu mūsų plaukams ir odai, todėl ši natūrali priemonė jau kurį laiką yra itin populiari grožio industrijoje.

Taigi, jeigu norite pagerinti savo plaukų ir odos būklę, siūlome jums plačiau susipažinti su šiuo natūraliu produktu ir pateikiame naudingos informacijos apie tai, kaip jį galima panaudoti kasdieninėms grožio priežiūros procedūroms ir kaip reikėtų jį pasirinkti.

Skaityti plačiau

Aliejai plaukams: ką reikia žinoti norint sveikų plaukų

Aliejai plaukams – nors ir sparčiai populiarėjanti, tačiau vis dar nemažai klausimų kelianti plaukų priežiūros tema. Taip yra todėl, kad siekiant teigiamų rezultatų reikia atsižvelgti ne tik į pasirenkamo aliejaus savybes bei kokybę, bet ir suprasti, kaip aliejus veikia plauką ir kaip naudoti priemones. Vis dar manote, kad aliejus tik pakenks Jūsų besiriebaluojantiems plaukams? O gal tikite, kad dėl savo natūralumo aliejus plaukams galima naudoti be jokio atsargumo? Šiame straipsnyje suteiksime informacijos, kuri padės išmokti aliejus plaukams naudoti turint teisingus lūkesčius.

Skaityti plačiau

Naudojate daug gerų priemonių, bet plaukų būklė negerėja Viskas apie „build up“ efektą

Naudojate daug gerų priemonių, bet plaukų būklė negerėja? Viskas apie „build up“ efektą

Galbūt teko susidurti su priešingu efektu nei tikėjotės – naudojote, daug gerų, natūralių priemonių plaukams, tačiau plaukų būklė negerėja, o gal net priešingai, atrodo, kad prastėja? Tuomet turime jums gerų žinių – tai nebūtinai reiškia, kad viskas prarasta, o žemiau aprašyti metodai, gali reikšmingai pagerinti jūsų plaukų būklę, net jei situacija ir atrodo beviltiška.

Skaityti plačiau

Kodėl slenka plaukai?

Kodėl slenka plaukai?

Prasidėjus rudeniui, ypač po tokios neįprastai karštos vasaros kasdien susilaukiame dešimčių jūsų žinučių, kuriose minite, kad labai slenka plaukai. Švedų mokslininkai 6 metus analizavę daugiau nei 800 moterų, patvirtino, kad daugiausia plaukų moterims išslenka būtent rudenį. Bendrai plaukų slinkimui priežasčių gali būti labai daug. Tiek vidinių, tiek išorinių. Kada plaukai tikrai slenka, o kada tiesiog atsinaujina? Kaip tai atskirti, išvengti slinkimo ir jį sustabdyti?

Skaityti plačiau

Kaip išsirinkti geriausią šampūną plaukams

Kaip išsirinkti geriausią šampūną plaukams? 5 lengvai įsimenamos taisyklės

Kad ir kaip bebūtų gaila, vis tik kapitalizmas priveda iki to, kad žmonėms suprantama kalba pateikiamas kosmetikos gaminio aprašymas, dažniausiai tėra rinkodariniai triukai, bandant nuslėpti pigias žaliavas, pavojingus konservantus po gražiu šydu „populiarių“ veikliųjų medžiagų, kurių dažniausiai tėra 0,01-0,5%. Turbūt ir be chemijos mokslų aišku, kad jei rašo, kad šampūnas su argano aliejumi, tai tikrai neverta tikėtis, kad to argano aliejaus ten bus 20% ar daugiau. Tekusiems susidurti su aliejumi (nebūtinai argano) tikrai aišku, koks jo riebumas, ir kad juo galvos neišplautume. Žinoma, tikrai nėra blogai į šampūną įdėti argano aliejaus – daugeliu atveju tikrai geriau, nei kokio pigaus mineralinio aliejaus, kurio plaukas visai nepriima. Bet jo kiekis toks mažas, kad tikrai yra svarbesnių dalykų, į kuriuos atkreipti dėmesį. Tad, norint gražių, sveikų plaukų, renkantis šampūną, vis tik teks pasižiūrėti į sudėti, tad pasistengsiu gana glaustai pateikti keletą pagrindinių dalykų, kurių neturėtų būti šampūne ir kurių ieškoti.

Skaityti plačiau

Plaukų priežiūra natūraliomis priemonėmis

Plaukų priežiūra natūraliomis priemonėmis

Gražūs, blizgantys, sveiki, tankūs, ilgi ir greitai augantys plaukai – daugumos moterų svajonė. Pasisekė toms, kurios gali pasigirti puikiais genais ir niekad neturėjo problemų nei su plaukų augimu, nei su galiukų šakojimusi. Paprastai atitinkamus genus paveldėjusios moterys džiaugiasi ne tik pavydėtinai gražiais plaukais, bet ir sveikais ir gražiais nagais bei problemų nekeliančia oda. Na, o toms, kurioms ne taip pasisekė su genais, dažniausiai, norint gražių plaukų, tenka griebtis papildomų priemonių.

Skaityti plačiau