Kodėl slenka plaukai?

Kodėl slenka plaukai?

Prasidėjus rudeniui, ypač po tokios neįprastai karštos vasaros kasdien susilaukiame dešimčių jūsų žinučių, kuriose minite, kad labai slenka plaukai. Švedų mokslininkai 6 metus analizavę daugiau nei 800 moterų, patvirtino, kad daugiausia plaukų moterims išslenka būtent rudenį. Bendrai plaukų slinkimui priežasčių gali būti labai daug. Tiek vidinių, tiek išorinių. Kada plaukai tikrai slenka, o kada tiesiog atsinaujina? Kaip tai atskirti, išvengti slinkimo ir jį sustabdyti?

Skaityti plačiau

Kaip išsirinkti geriausią šampūną plaukams

Kaip išsirinkti geriausią šampūną plaukams? 5 lengvai įsimenamos taisyklės

Kad ir kaip bebūtų gaila, vis tik kapitalizmas priveda iki to, kad žmonėms suprantama kalba pateikiamas kosmetikos gaminio aprašymas, dažniausiai tėra rinkodariniai triukai, bandant nuslėpti pigias žaliavas, pavojingus konservantus po gražiu šydu „populiarių“ veikliųjų medžiagų, kurių dažniausiai tėra 0,01-0,5%. Turbūt ir be chemijos mokslų aišku, kad jei rašo, kad šampūnas su argano aliejumi, tai tikrai neverta tikėtis, kad to argano aliejaus ten bus 20% ar daugiau. Tekusiems susidurti su aliejumi (nebūtinai argano) tikrai aišku, koks jo riebumas, ir kad juo galvos neišplautume. Žinoma, tikrai nėra blogai į šampūną įdėti argano aliejaus – daugeliu atveju tikrai geriau, nei kokio pigaus mineralinio aliejaus, kurio plaukas visai nepriima. Bet jo kiekis toks mažas, kad tikrai yra svarbesnių dalykų, į kuriuos atkreipti dėmesį. Tad, norint gražių, sveikų plaukų, renkantis šampūną, vis tik teks pasižiūrėti į sudėti, tad pasistengsiu gana glaustai pateikti keletą pagrindinių dalykų, kurių neturėtų būti šampūne ir kurių ieškoti.

Skaityti plačiau

Plaukų priežiūra natūraliomis priemonėmis

Plaukų priežiūra natūraliomis priemonėmis

Gražūs, blizgantys, sveiki, tankūs, ilgi ir greitai augantys plaukai – daugumos moterų svajonė. Pasisekė toms, kurios gali pasigirti puikiais genais ir niekad neturėjo problemų nei su plaukų augimu, nei su galiukų šakojimusi. Paprastai atitinkamus genus paveldėjusios moterys džiaugiasi ne tik pavydėtinai gražiais plaukais, bet ir sveikais ir gražiais nagais bei problemų nekeliančia oda. Na, o toms, kurioms ne taip pasisekė su genais, dažniausiai, norint gražių plaukų, tenka griebtis papildomų priemonių.

Skaityti plačiau